Roppongi USA – Marketing ze Severní Ameriky

Po několikaletém působení ve Washingtonu, D.C. se začínáme věnovat také střední Evropě, především České republice. Budeme zde aplikovat znalosti reklamy, které jsme nabyli v USA, především na jeho východním pobřeží. V New Yorku, New Jersey a Washingtonu D.C.

Chceme přinášet ty znalosti a zvyky, pro které je americký marketing a reklama z USA obecně na špici. Není ale samozřejmě všechno zlato, co se třpytí a tak jsou i věci, které hodláme ponechat tak, jak se vyvinuly v Čechách a na Moravě.

Obecně považujeme a s námi většina světa americkou reklamu ( a nejen tu digitální) za zdaleka nejlepší na světě. Ale i v Evropě je spousta kreativních agentur, které jsou minimálně rovnocenné. Většina z nich je pochopitelně na Západě Evropy.

Česká reklama není nejhorší a za posledních deset let urazila kus cesty. Zprofesionalizovala se. Ale jistě, na konci devadesátých let byla daleko, daleko odvážnější. Dnes jí chybí koule, to ano.

Reklamu, jaká se téměř dala pustit do médií v devadesátých letech si už mnozí nepamatujeme a byla by škoda, aby upadla v zapomnění. Tady je majstrštyk v podání mocné České sody:

Napsat komentář