Kam na nejlepší adrenalinové zážitky v USA?

Je pro vás polehávání na lehátku celé dny a procházky po městě trochu nuda? Pak vyrazte za adrenalinovými zážitky! A kde jinde zažít to nejšílenější než v USA! Zábavní parky, mořské světy , skydiving, jízdy helikoptérou, volný pád nebo výlety na laně-to a mnohem více lze zažít po celém USA: Pojďme se nyní společně podívat na pár míst, která musíte navštívit, pokud jste adrenalinový fanoušek! Let’s go!

Jízda pouštní buginou v srdci Arizony

Co je lepšího než si jen tak jet krajinou a být pánem světa! Můžete si to vyzkoušet v pouštní bugině v samotném srdci pouštní Arizony. Můžete jezdit přes kameny, přes skály nebo si jen tak užívat jízdu pouštní krajinou. Buginu si můžete půjčit v Sedona ATV and Buggy Rental třeba na 4 hodiny a užít si jízdu nabitou adrenalinem. Je to jistě adrenalinový zážitek na celý život.

Buggy, Off Road, Vozidlo, Dobrodružství, Svátek

Universal’s Island of Adventure

Pro menší adrenalinový oddech můžete navštívit Universal’s Island of Adventures v Orlandu. Jedná se o monstrózní tématický komplex ve státě Florida. Celý park je vlastně rozdělen na sedm tématicky zaměřených „ostrovů“, mezi nejoblíbenější patří Jurassic Park a The Wizarding Wolrd of Harry Potter. Kromě nejrůznějších obchůdků s dobrůtkami z animáků a suvenýry ve stilu oblíbených superhrdinů tu samozřejmě najdete i adrenalinové aktivity. Neuvěřitelná Hulkova horská dráha, volný pád doktora Dooma nebo Space Shot ve stylu Fantastické čtyřky vám zajisté sebere dech! Recenzenti toto místo navíc doporučují nejen pro milovníky adrenalinu, ale i jako zážitek pro celou rodinu.

Usj, Univerzální, Universal Studios Japan, Země

Tématické ostrůvky:

  • Marvel Super Hero Island
  • Toon Lagoon
  • Skull Island
  • Jurassic Park
  • The Wizarding Wold of Harry Potter
  • The Lost Continent
  • Seuss Landing

Tandemový seskok v Las Vegas

Las Vegas-město hazardu. Kromě nekonečného množství kasin a zábavních parků tu můžete přijít i k adrenalinovým zážitkům. Jedním z těch nejnebezpečnějších je tandemový seskok přímo nad městem! Celý výlet trvá 2-3 hodiny, kdy vás letadlo nejdříve vyveze do potřebné výšky. Poté padáte 45 sekund rychlostí skoro 200 km/h než se otevře padák. Nemusíte se však ničeho bát, nemusíte mít žádné zkušenosti, společnost pořádající tandem vás ve všem poučí, poskytne vybavení a navíc skáčete s proškoleným instruktorem. Skok vás vyjde na něco málo přes 4000 korun, což je cena přímo směšná v porovnání s tím, že to je zážitek na celý život!

Seskoky, Španělsko, Akce, Extrémní, Paragliding, Obloha

Plavání se žraloky

Pokud jste viděli čelisti, tento zážitek vás možná trochu vyděsí. Plavání se žraloky se však v posledních letech stává více a více atraktivním. Zvolit si můžete mezi plaváním bez klece (v oblasti s menšími žraloky) nebo s klecí v oblastech, kde se vyskytují větší (a hladovější) žraloci. A nyní si představte, že s nimi můžete plavat na jednom z nejkrásnějších ostrovů světa-na Havaji. Hawaii Shark Encounters je společnost provozující právě zážitky a výlety za žraloky. Ten pocit, když zastavíte na loďce uprostřed oceánu, nikde ani živáčka a kolem lodi desítky žraloků čekajících na to, až se potopíte-možná vám běhá mráz po zádech, možná se už nemůžete dočkat! Není se však čeho bát, do klece a celou akci zajišťují profesionálové v oboru!

Žralok, Ryby, Žralok Kladivoun, Akvárium, Bangkok

Hang gliding na Havaji

A na Havaji ještě zůstaneme, protože toho má v nabídce ještě mnohem více. Jedním z dalších adrenalinových zážitků, které stojí za to vyzkoušet je hang gliding. Proletět se při západu slunce nad bělostnými plážemi zatímco vám mořský vítr čechrá vlasy-to je hang gliding na Havaji. Vyzkoušet si můžete samozřejmě i klasicky paragliding nebo let vrtulníkem. Cestovat do Ameriky je zkrátka splněný sen.

Závěsné Létání, Závěsné Nebo Křídlo Deltaest

Nyní nezbývá než popřát šťastnou cestu a zlomte vaz!